O nás

Autoškola Soví hrad s.r.o. je rodinná firma založena v dubnu 2015  na okraji Prahy s dobrou dostupností viz zde .

       Co u nás na "Sovím hradě" nabízíme je INDIVIDUÁLNÍ přístup, tzn. že v naší autoškole s plně vybavenou učebnou se věnujeme každému samostatně, naopak co u nás NEnajdete jsou hromadné kurzy, K nám se můžete přihlásit kdykoliv pokud máte lékařský posudek. Každý žák skládá státní zkoušku z testů a praktické jízdy na Magistrátu hlavního města Prahy, kde má naše autoškola platnou registraci. Jedná se o tzv. další "maturitu", po které jde žák do stále většího provozu, proto výběrem naší autoškoly nebude rychlokurz, ale kvalitní a poctivá příprava s tím, že sice nikoho nebudeme zdržovat, ale nic také zkracovat. Plánujeme se společně dle možností individuálně, ideálně dvakrát v týdnu, neboť se u nás nezahlcujeme skupinovým náborem.

Výsledkem naší autoškoly, kterou provozujeme rádi a tak jak se má, jsou spokojení žáci, kteří nás doporučují dále, za což jim děkujeme, toho si vážíme. Většinou jsou našimi dalšími uchazeči sourozenci našich úspěšných žáků či spolužáci, kamarádi, sousedé apod. Naší vizitkou jsou dále i dostupné recenze, které nemáme důvod promazávat.


Naše nabídka

  • Individuální výuka a výcvik skupiny B
  • Kondiční jízdy skupiny B
  • Školení řidičů - referentů
  • Školení první pomoci
  • Poradenství v oblasti silničního zákonati i silničního zákona

    v oblasti silničního zákon

      Za kolik nabízíme naše služby je zveřejněno v ceníku na stránkách autoškoly viz zde a v provozovně - v učebně. 

Pro představu ohledně cen, u nejžádanější skup. B : cena odpovídá nabízené službě a je cenou pevnou, konečnou (žádné od …), a jejím obsahem je :

- 28 vyučovacích hodin praktických jízd – výcviku (jezdíme nejen mimo obec, ale např. hustý městský provoz, dálnici, nepřijdete ani o parkování bez dalších příplatků)

- neomezené individuální hodiny teorie jako je samostatný výklad (jeden žák a učitel) dopravního značení, křižovatek a dalších řešení dopravních situací vč. údržby vozidla atd.)

- zdravotnická příprava (jak si poradit, zachovat se nejen u dopravních nehod, a další s tím spojené úkony)

- aktualizovaná učebnice v papírové i elektronické licencované podobě

- dále cena zahrnuje provozní náklady autoškoly

Recenze od našich žáků, aktuality, doporučení, odkazy a informace autoškoly 

najdete také na :

Vytvořte si webové stránky zdarma!